Трамп відкриває новий фронт торгівельного протистояння з Китаєм

Четвер, 18 жовтня 2018, 13:58
 

Президент Дональд Трамп планує вийти зі 144-річного поштового договору, що дозволяє китайським компаніям перевозити морем невеликі пакунки до Сполучених Штатів за істотно нижчими цінами.

Про це повідомляє агентство Karyzhsky Communication з посиланням на The New York Times.

На погляд Трампа, такий стан речей підриває діяльність американских конкурентів та наповнює національний ринок дешевими споживчими товарами.

Білий дім анонсував вихід з домовленостей, як частину узгодженого плану Трампа протидії домінування Китаю та покарання країни за "несправедливі умови торгівлі".

Всесвітній поштовий союз, заснований 1874 року, встановив податки на доставку кореспонденції та маленьких посилок до інших країн. З 1969 року для країн, що розвиваються, таких як Китай, були встановленні нижчі податки, ніж для багатих країн Європи та Північної Америки.

Користуючись нижчими відсотковими ставками, деякі китайські веб-сайти пропонують повністю безкоштовну доставку товарів в інші країни.

Такий крок, ймовірно, ще більше загострить відносини США з Китаєм.

Нагадаємо, що США ввели тарифи на китайські товари сумою в 250 млрд доларів, запровадили інвестиційні обмеження та інші міри для стримання торгового домінування Китаю.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"