В Україні стартував опалювальний сезон

П'ятниця, 12 жовтня 2018, 14:00
 

У Львові розпочався опалювальний сезон для закладів освіти, охорони здоров’я та культури.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міської ради.

Згідно з розпорядженням, з 10 жовтня теплопостачальні підприємства розпочинають подачу опалення до бюджетних установ (школи, садочки, лікарні, поліклініки, заклади культури) на підставі письмових звернень керівників закладів.

"Зазвичай опалювальний сезон для бюджетних установ розпочинається раніше, ніж для населення. Ми готові відновити подачу тепла до шкіл, садочків, лікарень і поліклінік, якщо будуть листи-звернення від керівників закладів", — розповідають тепловики.

Повідомляється, що станом на 11 жовтня теплопостачальні підприємства Львова вже здійснювали подачу опалення до 73 бюджетних установ.

В опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП "Львівтеплоенерго" подаватиме опалення до понад 1,6 тисячі житлових будинків, 198 освітніх закладів та 46 медичних закладів. ЛКП "Залізничнетеплоенерго" подаватиме опалення до 524 житлових будинків, 42 закладів освіти і 6 медичних установ.

Як повідомлялося, 3 жовтня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд ухвалив рішення з 15 жовтня розпочати опалювальний сезон.

Разом з тим він додав, що у регіонах місцева влада буде сама вирішувати, коли саме почати опалювальний сезон і це буде для неї тестом "на розуміння потреб і проблем людей".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"