Прокуратура закрила справу про втрату 26 мільйонів з оборонного замовлення

П'ятниця, 12 жовтня 2018, 11:50

Військова прокуратура Центрального регіону закрила кримінальне провадження щодо розміщення менеджментом "Миколаївського бронетанкового заводу" 26,4 млн гривень у неплатоспроможному банку.

Про це повідомляє проект "Марлін" з посиланням на відповідь військової прокуратури.

Провадження закрито через відсутність складу кримінального правопорушення.

 

З судових матеріалів відомо, що ще три роки тому слідством було встановлено, як протягом  грудня 2014 - січня 2015 року менеджмент держпідприємства "Миколаївський бронетанковий завод" розмістив 59 млн гривень без можливості дострокового зняття в ПАТ "Банк "Київська Русь".

Гроші були отримані за угодами з Міністерством оборони України для виконання держзамовлення по ремонту військової техніки.

Розміщення коштів на депозитних рахунках у "Банку "Київська Русь" відбувалось всупереч вимогам  концерну "Укроборонпром", який наголошував на необхідності переведення коштів у банк з державним капіталом.

У березні 2015 року Нацбанк відніс "Банк "Київська Русь" до  категорії неплатоспроможних, внаслідок чого кошти та відсотки за депозитом у загальній сумі 26,4 млн гривень, що належать заводу, були заблоковані. Як наслідок замовлення щодо ремонту військової техніки для потреб Збройних Сил України було зірване.

Нагадаємо, у квітні 2017 року повідомлялось, що власник банку "Київська Русь" вивів з банку 44 мільйони доларів.

Раніше проект "Марлін" повідомляв, що військову компанію підозрюють у втраті 6,8 мільйона при будівництві житла.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"