В "Укрнафті" заперечують саботаж аудиту

Четвер, 11 жовтня 2018, 14:04

В ПАТ "Укрнафта" запевнили, що аудит почався 24 вересня та проводиться у тісному контакті з менеджментом і службами компанії.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає "Економічна правда".

"Інформація про нібито блокування аудиту KPMG з боку "Укрнафти" не відповідає дійсності. Аудит розпочався 24 вересня і охоплює питання операційної діяльності та бізнес-процесів, пов'язаних з виробництвом аміаку в 2016-2018 роках", - стверджують в "Укрнафті".

"Менеджмент і служби компанії працюють в тісному контакті з аудиторами, проведені інтерв'ю з членами правління "Укрнафти", аудиторам передані документи первинного обліку і вся наявна інформація стосується предмета перевірки. "Укрнафта" має намір співпрацювати з аудиторами до завершення процесу аудиту", - запевнили у компанії.

Проте джерело ЕП у "Нафтогазі" наполягає на адекватності початково наданої інформації.

За його словами, про протидію проведення аудиту KPMG повідомили главі служби внутрішнього аудиту "Нафтогазу" Олені Коротчук, яка довела відповідну інформацію до відома наглядової ради НАК.

Також співрозмовник ЕП уточнив, що засідання наглядової ради, на якому було прийнято рішення звернутися до "Укрнафти" за припиненням саботажу аудиту, пройшло 19 вересня. Тому початок перевірки з 24 вересня, про яку заявляє "Укрнафта", може бути реакцією компанії на відповідне звернення наглядової ради.

Відповідно до відкритих даних, спочатку планувалося, що аудит "Укрнафти" повинен був початися практично відразу після підписання відповідного договору між KPMG і "Нафтогазом" - 6 липня. А його завершення було заплановано на вересень.

Рішення про перевірку ПАТ було прийнято навесні цього року.

"Нафтогазу" належить 50% + 1 акція "Укрнафти", ще 42% належать компанії групи "Приват" Коломойського і його партнерів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua