Одна з найприбутковіших держкомпаній отримає наглядову раду

Четвер, 11 жовтня 2018, 12:16

Кабінет міністрів оголосив конкурс на відбір незалежних членів наглядової ради Адміністрації морських портів України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Заяви про участь приймаються до 9 листопада. 14 листопада відбудеться формування списку учасників, допущених до попереднього відбору.

У Кабміні висунули вимоги до претендентів: стаж роботи не менше 10 років на керівних посадах, бездоганна ділова репутація, вільне володіння українською або англійською мовами.

Претендент не повинен бути засновником, акціонером, керівником, членом наглядової ради, співробітником або представником особи, до якої Україна застосувала будь-які санкції, а також не мати значних ділових відносин з таким обличчям.

Також претендент повинен буде взяти на себе зобов'язання приділяти виконанню обов'язків члена наглядової ради не менше 30 робочих днів на рік.

Як повідомлялося раніше, прибуток "Адміністрації морських портів" за підсумками 2017 року становив 3,6 млрд грн. Компанія увійшла у список найбільш прибуткових українських держкомпаній разом із "Нафтогазом", "Центренерго", "Укренерго" та аеропортом "Бориспіль".

10 жовтня Кабінет міністрів погодив кандидатури незалежних членів та представників держави у наглядовій раді ПАТ "Укрпошта".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"