В кінці 2016 року Насіров підписав розстрочку партнеру Порошенка

Понеділок, 1 жовтня 2018, 14:40

Роман Насіров, перебуваючи на посаді голови Державної фіскальної служби, розстрочив сплату податків Автоскладальному заводу №1 компанії "Богдан Моторс" протягом грудня 2016 року.

Про це повідомляє голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський, посилаючись на копію рішення податкової про розстрочення.

У документі йдеться, що Автоскладальний завод №1 компанії "Богдан Моторс" отримує розстрочку сплати грошового зобов`язання у сумі 1,6 мільйони гривень.

"Податкові розстрочки є протекціоністським інструментом підтримки бізнесу. У даному випадку держава підтримала бізнес Олега Гладковського, першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони, а також давнього бізнес-партнера президента Петра Порошенка", - резюмує Канєвський.

 

Обставини, через які можна отримати розстрочку: наявність ризику банкрутства; сезонний характер виробництва; участь в оборонному замовленні та інше.

Автоскладальний заводу №1 компанії "Богдан Моторс" відомий тим, що виграє державні тендери на постачання автобусів та тролейбусів в різні міста України.

Розстрочки часів Романа Насірова вперше привернули увагу під час перебігу кримінальної "газової" справи народного депутата Олександра Онищенка. Сам екс-голова Насіров звинувачується у наданні розстрочення зі сплати рентної плати компаніям Онищенка з порушенням вимог закону.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua