Катар інвестує 10 мільярдів євро в енергетику Німеччини

Неділя, 9 вересня 2018, 17:05

Катар планує протягом п'яти років інвестувати в німецьку економіку 10 млрд євро.

Про це пише Enkorr.

За рахунок цих коштів, зокрема, планується побудувати в Німеччині новий LNG-термінал.

Катарський емір Тамім бін Хамад аль-Тані оголосив про розширення програми фінансування найбільшої економіки Європи на двосторонній інвестиційній конференції в Берліні. Німеччина є найбільшим споживачем енергії в Європі.

Катар вже інвестував 25 млрд євро в ключові німецькі компанії, такі як Volkswagen AG, Deutsche Bank та інші.

"Щоб продемонструвати нашу впевненість в економічній стабільності Німеччини... я заявляю про намір Катару інвестувати в німецьку економіку 10 млрд євро в найближчі п'ять років", - сказав аль-Тані.

Канцлер Ангела Меркель сказала, що енергетичний сектор пропонує багатообіцяючі можливості для розширення ділових зв'язків, додавши, що поставки природного газу з Катару допоможуть Німеччини диверсифікувати джерела поставок.

"З моєї точки зору, енергетичний сектор пропонує значний потенціал для розширення наших економічних зв'язків", - сказала Меркель.

За її словами Німеччина вже пов'язана з LNG-терміналами в Нідерландах, Бельгії і Польщі, проте її уряд працює над розширенням мережі ЗПГ всередині країни, а німецькі компанії працюють над проектуванням і будівництвом власного LNG- терміналу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!