Скандальний ТРЦ над метро "Героїв Дніпра" в Києві відкриється в грудні

Четвер, 27 вересня 2018, 16:50
 

Київський триповерховий торгово-розважальний центр "Оазис", розміщений на місці кільця біля станції метро "Героїв Дніпра" в Києві, відкриється в грудні 2018 року.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Орендна площа ТРЦ "Оазис" - 13,2 тис. кв. м.

За даними компанії NAI Ukraine, розміщення над станцією метрополітену забезпечить ТРЦ високу відвідуваність: щоденний потік в районі метро - понад 100 тис осіб на добу.

Як повідомлялося, будівництво триповерхового ТРЦ "Оазис" на місці кільця біля ст метро "Героїв Дніпра" в Києві почалося в 2016 році. Проект передбачав, що чотири виходи зі станції будуть пов'язані з торговим центром.

Його замовником є ​​ТОВ "Фірма Елікон Лтд", генпідрядником - ТОВ "Мегалайн Інжиніринг", підрядником - ПрАТ "Метробуд".

Як повідомлялося з посиланням на директора "Елікон" Олександра Шерстюка, частину торгових площ в ТРЦ "Оазис" передбачалося надати "за пільговою ціною підприємцям, які ведуть легальний бізнес в цьому районі", оскільки "основна мета концепції ТРЦ "Оазис" - організація, впорядкування, централізація і розширення торгових зон, що дозволить вирішити проблему стихійної торгівлі".

"Фірма "Елікон Лтд" створена в 1994 році. Основним видом діяльності є дослідження кон'юнктури ринку та вивчення громадської думки.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 25 вересня 2018 року, учасниками ТОВ були Сергій Луцковький (48%), Світлана Дементій (47%) і Наталія Лешкова (5%).

Статутний капітал ТОВ "Фірма "Елікон Лтд" сктановить 0,5 млн грн.

Начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський запевняв, що будівництво ТРЦ "Оазис" не несе загрози підземці, інвестиційний конкурс на реалізацію було проведено ще в 2003 році, і забудовник має всі дозвільні документи.

8 вересня 2016 року в ході будівництва було пошкоджено склепіння станції, протягом дня пошкодження було ліквідовано.

Паралельно будівництво викликало протести місцевих жителів, які перекривали дорогу. Через це будівництво ТРЦ тимчасово припинялося.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"