ДФС оштрафувала роботодавців на 843 мільйона гривень за махінації із зарплатами

Вівторок, 25 вересня 2018, 13:25

За порушення законодавства при виплаті заробітних плат роботодавцям донараховано до сплати 843 мільйона гривень.

Про це йдеться на офіціальній сторінці Державної фіскальної служби в Facebook.  

"Протягом січня-серпня 2018 року представниками органів ДФС виявлено 5,1 тис найманих осіб, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцем", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, використання нелегальної найманої праці є одним із порушень, які виявляються під час перевірок суб’єктів господарювання. Так, за 8 місяців цього року працівниками ДФС встановлено порушення податкового законодавства в 46% перевірених суб’єктів господарювання. 

"За результатами перевірок до бюджету донараховано майже 642 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, 173 млн гривень єдиного внеску та 28 млн гривень військового збору", - йдеться у повідомленні.

Представники ДФС також входять до складу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, які здійснюють обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних та фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності. Проводиться роз’яснювальна робота з роботодавцями.

"За результатами цих заходів роботодавцями додатково укладено 39,7 тис трудових угод з найманими працівниками", - повідомили у ДФС.

За вказаний період за результатами контрольно-перевірочної роботи виявлено 138 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. Крім цього, за результатами інших вжитих заходів до державної реєстрації залучено 10,9 тис громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. До бюджетів додатково сплачено 11,2 млн гривень податку та збору та 14 млн гривень єдиного внеску.

Нагадаємо, за вісім місяців 2018 року "спрощенці" сплатили до місцевих бюджетів 19 мільярдів гривень єдиного податку.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!