Захоплене зі зброєю аграрне підприємство повернули власнику

П'ятниця, 21 вересня 2018, 15:00
 

Антирейдерська комісія задовольнила скаргу фермера з Харківщини Олександра Строгого, який оскаржував у Мін’юсті перереєстрацію його фермерського господарства на інших осіб.

Про це під час прес-конференції повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

"Комісія Мін’юсту на своєму засіданні в цю середу розглянула скаргу Олександра Строгого щодо перереєстрації його фермерського господарства на інших осіб, внаслідок якої сталися спроби силового захоплення підприємства, під час якого лунали постріли та постраждали люди", - сказала Сукманова. 

"Члени Комісії дійшли висновку про порушення державним реєстратором вимог законодавства під час перереєстрації господарства "Строгого О.Ф.", саме тому ці реєстраційні дії були скасовані", - додала вона.

Вона повідомила, що підписала відповідний наказ Мін’юсту, яким скасована незаконна реєстрація і в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців вже внесені відповідні зміни.

Під час прес-конференції заступник Міністра юстиції вручила власнику фермерського господарства Олександру Строгому копію наказу Мін’юсту, який відновив його право власності. 

За словами Сукманової, Мін'юст від початку тримав на контролі цей випадок.

"Як тільки відбулася спроба захоплення, оперативно відреагував Антирейдерський штаб Харківської області, відразу включилось в роботу обласне Головне територіальне управління юстиції, яке допомогло фермеру скласти та направити скаргу до комісії", - сказала Сукманова. 

Вона також зазначила, що багато активістів та представники профільних асоціацій закликали комісію розглянути цю скаргу наступного дня після її подання.

"Попри критичність ситуації, комісія не могла розглянути скаргу, не дотримавшись процедури, яка виписана в законі, зокрема, повідомити сторонам про те, що така скарга надійшла, а також не пізніше ніж за два дні до розгляду повідомити сторонам про призначення засідання, на якому ця скарга розглядатиметься", - зазначила заступник Міністра юстиції.

"Ми повинні розуміти, що через недотримання процедури суд може скасувати наказ комісії незалежно від фактичних обставин справи. І скаржник знову опиниться там, де і починав", - додала вона.

Детальніше про справу читайте в статті ЕП: Кривавий елеватор. Що відбувається із захопленим рейдерами підприємством на Харківщині

 Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!