Держшахта купить у вугільного "смотрящого" обладнання на 100 мільйонів

Неділя, 16 вересня 2018, 17:27

ДП "Мирноградвугілля" 10 і 13 серпня за результатами тендерів уклало чотири угоди з ТОВ "Сані Україна" про поставку обладнання на загальну суму 98,06 млн гривень.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають "Наші гроші".

Цьогоріч на ВП "Шахта Капітальна" поставлять конвеєр ланцюговий SGZ 630/400 за 67,25 млн гривень, перевантажувач SZZ 630/132 за 19,83 млн гривень, саморухливий пристрій стрічкового конвеєру PZY 2300 за 7,85 млн гривень і станцію керування KJZ 4-1500/1140-9 за 3,14 млн гривень.

Останню замовили за переговорною процедурою, оскільки відкриті торги вже двічі доводилося відміняти через нестачу учасників.

Переможець подав посвідчення дилера "Sany Heavy Equipment Co. Ltd" (Китай). Передбачено повну передоплату і забезпечення виконання договорів у розмірі 0,2%.

Сума угод на 0,1% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі у 98,17 млн гривень.

Столична "Сані Україна" зі статутним капіталом 1 тис грн. створена 25 квітня, тобто приблизно за два місяці до оголошення нинішніх торгів. Засновниками фірми є:

ТОВ "Сані Україна, Важке устаткування" громадянина Китаю на ім’я Ху Ліксін і "Шеньянської інвестиційної компанії "Чжунсинтай" громадянина Китаю Ся Ху;

ТОВ "Укрдонінвест" Віталія Кропачова, якого зараз називають представником у вугільній галузі першого заступника голови фракції "БПП" та бізнес-партнера президента Петра Порошенка – Ігоря Кононенка. Кропачов контролює діяльність низки вуглепереробних підприємств, що раніше належали угрупуванню Януковича.

Єдиним конкурентом було ТОВ "Візарремпром" із того ж угрупування Кропачова, пише видання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!