ЄБРР дає кредит у 280 мільйонів на тролейбуси для Кропивницького

Неділя, 16 вересня 2018, 10:00

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович підписав угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку про кредит в розмірі 282 млн гривень на реконструкцію тролейбусної мережі.

Підписання угоди відбулось в центральному офісі ЄБРР у Києві, повідомив "Укрінформу" начальник КП "Електротранс" Олександр Луценко.

"Кошти, які виділяються ЄБРР, будуть витрачені для модернізації тягових підстанцій, контактної мережі та оновлення рухомого складу в розмірі 282 млн гривень. Ми зможемо закупити близько 20 тролейбусів з автономним ходом, але про точну кількість ми зможемо сказати згодом", - сказав Луценко.

Як зазначив начальник кропивницького тролейбусного парку, з ЄБРР за угодою має приїхати спеціальна комісія. Їхнє завдання зробити технічний висновок та висловити свої рекомендації.

"Вони мають рекомендувати, що нам краще оновити та поміняти. Коли буде бачення про кількість підстанцій, які треба модернізувати, а також тролейбусні лінії, ми будемо бачити скільки можемо купити тролейбусів", - зазначив Луценко.

Раніше повідомлялося, що Івано-Франківська міськрада 13 вересня провела успішне розміщення облігацій на загальну суму 300 мільйонів гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!