Гонтарева очолила наглядову раду медичного стартапу

Вівторок, 11 вересня 2018, 18:55
Валерія Гонтарева
Валерія Гонтарева
НБУ

Екс-голова Національного банку Валерія Гонтарева очолила наглядову раду компанії "Медікіт".

Про це повідомив CEO компанії "Медікіт" Руслан Кравець на своїй сторінці в Facebook.

"16 березня 2018 року я пішов з НБУ, і в цей же день парламент звільнив Валерію Гонтареву з посади голови. Ось уже півроку ми працюємо над медичною комунікаційною платформою "Медікіт", яка скоро виходить на ринок", - заявив він.

"А сьогодні Валерія Гонтарева набула формальний статус - голови наглядової ради ТОВ "Медікіт". І у мене старий новий начальник: стратег, візіонер і найкращий менеджер", - написав Кравець.

"У світі є багато проектів medtech, але побудова всеосяжної екосистеми - це виклик не тільки для України, а також для найбільших світових економік" - цитується в повідомленні Гонтарева.

За словами Кравця, "Медікіт" створює екосистему медичної взаємодії пацієнтів, лікарів та всіх інших учасників медичного ринку.

"У нас грандіозні плани, найперша версія платформи буде представлена ​​в листопаді", - пообіцяв Кравець.

Напередодні у ЗМІ з’явилася інформація, що Гонтарева починає новий проект - онлайн-майданчик, що сполучатиме пацієнтів та лікарів.

Юридично Гонтарева не має відношення до проекту. У компанії "Медікіт" два засновника - її син Антон Гонтарев та Світлана Кириченко, яка працювала в структурах компанії ICU з 2008 по 2010 рік.

Гонтарева продала Костянтину Стеценку і Макарові Пасенюку свою частку в ICU перед призначенням в Нацбанк в 2014 році.

Антон Гонтарев та Кириченко інвестували в статутний капітал "Медікіт" по 5 млн гривень. Сама компанія зареєстрована 12 січня 2018 року. Кириченко відмовилася говорити про свою участь в компанії. У ICU повідомили, що не мають до проекту жодного відношення.

Директором "Meдiкiт" з 14 квітня 2018 року значиться Руслан Кравець - колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

Як відомо, Валерія Гонтарева 10 квітня 2017 року заявила, що з 10 травня 2017 року йде у відставку з посади голови Нацбанку.

Але її прохання не задовольнили – і вона вирішила піти у тривалу відпустку.

Виконуючим обов'язки глави НБУ був призначений її перший заступник Яків Смолій.

Гонтарева – дев'ятий керівник Нацбанку України за всю історію його існування з 1991 року.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"