Стало відомо, чому Starbucks відмовився заходити в Україну

Вівторок, 11 вересня 2018, 16:05
 

Продукція Starbucks на українському ринку є досить дорогою для споживача.

Про це заявила голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів в ефірі Радіо НВ.

"Зі Starbucks важче, вже ЗМІ кілька разів повідомляли про його вихід на ринок, і мер про це також говорив, але пізніше Starbucks повідомляв, що не виходить на ринок України", - заявила Ковалів.

За її словами, виходячи з тієї конкуренції, яка є на сьогодні, продукція Starbucks є досить дорогою для споживача.

"На сьогоднішній день чітких термінів і бачень виходу на ринок немає, але якщо подивитися на ринок України, то зрозуміло, що для цієї компанії він не є великим", - сказала вона.

Нагадаємо, що швейцарська компанія Nestle допускає можливість реалізації продукції американської мережі кав'ярень Starbucks Corporation в Україні.

24 січня в Давосі Кличко повідомив, що Starbucks вивчає питання про вихід наринок України. Він запевнив, що зробить все можливе для появи американської мережі кав'ярень в Україні.

Пізніше у відповідь на запити українських ЗМІ в Starbucks Corporation повідомили, що поки у компанії немає планів відкривати свій бізнес в Україні.

Starbucks Corporation - американська компанія з продажу кави та однойменна мережа кав'ярень. На грудень 2016 року мережа Starbucks об'єднувала понад 24 тис. торгових точок по всьому світу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!