"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

У Києві запропонували заборонити нічні польоти літаків

Понеділок, 10 вересня 2018, 13:20
 
Олег Тоцький

У Києві запропонували заборонити нічні злети і посадки літаків в аеропорту "Київ" імені Ігоря Сікорського через шум, який негативно впливає на здоров'я людей.

Відповідна петиція опублікована на порталі Сервісу електронних петицій Київської міськради, передає avianews.com.

"Аеропорт Жуляни обслуговує велику кількість рейсів, що робить проживання в зоні транспортного коридору небезпечним і нестерпним. Спочатку аеропорт був побудований за межами міста, а тепер житловий сектор оточує його з усіх боків", - пише автор петиції Олена Мельник.

За її словами, шум негативно впливає на нервову систему, може призвести до серцево-судинних захворювань, виразкової хвороби, порушень обмінних процесів.

Реклама:

"Літаки пролітають над житловими будинками, дитячими садками, школами. Неможливо звикнути до шуму, особливо того, який піднімають Boeing. В європейських країнах діють норми на шумове забруднення. Необхідно заборонити нічні польоти, особливо експлуатацію літаків, які створюють шум, що перевищує шумові норми", - підкреслює автор звернення.

На момент публікації матеріалу петиція зібрала понад 720 підписів з 10 тисяч, необхідних для передачі пропозиції на розгляд владі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: