В Україні щонайменше 50% автобусних перевезень є нелегальними – міністр

Субота, 1 вересня 2018, 15:07

В Україні щонайменше половина автобусних перевезень здійснюється без відповідних документів.

Про це заявив журналістам міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "Укрінформ".

"Зараз концентруємо свою увагу на ліквідації так званих "чорних перевізників". Це стосується не лише російського напрямку, а й усієї України", - сказав він.

"За нашими оцінками, мінімум 50% всіх автобусних перевезень є в "сірій" або в "чорній" зоні, тобто компанії або перевізники взагалі не мають жодних документів чи прав возити людей, автобуси переобладнані з грубими порушеннями безпеки", - розповів Омелян.

Міністр додав, що цього тижня під час його робочої поїздки до Донецької та Луганської областей було задокументовано багато фактів роботи "чорних" перевізників.

За його словами, були зафіксовані випадки, коли "відверто кримінальні угруповання" покривають поїздки у Росію.

"Безумовно, це буде мати відповідну реакцію з боку Міністерства інфраструктури спільно з правоохоронними органами, Державною службою безпеки на транспорті", - сказав Омелян.

Він додав, що сподівається на збільшення прозорості у сфері транспортних перевезень і завдяки запровадженню електронного кабінету перевізника.

Останнім часом в Україні сталася низка аварій за участю автобусів. З липня почався комплекс превентивних заходів "Перевізник".

Також Кабінет міністрів спрямував до Верховної Ради законодавчі ініціативи Міністерства внутрішніх справ щодо підвищення відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!