"Одеський авіазавод" будуватиме літаки спільно з чехами та американцями

Вівторок, 7 серпня 2018, 10:44
 

ДП "Одеський авіаційний завод" разом із американською компанією Aviastar Invest Corp та DISTAR CZ a.s. з Чехії, досягли домовленості про початок кооперації з розробки та виробництва літаків в Україні.

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

Також підприємства домовились створити міжнародний Регіональний Сервісний Центр для проведення ремонту літаків і вертольотів, а також запровадження ряду процедур і процесів у контексті організації навчання курсантів і пілотів за діючими програмами НАТО.

"Україна є однією з небагатьох країн, яка може створювати літаки, і наша задача – об‘єднати українські конструкторські та виробничі потужності із сучасною західною авіонікою. Це дозволить інтегрувати українське авіабудування у загальносвітову систему", – сказав Олександр Пащенко, заступник гендиректора "Укроборонпрому".

Нагадаємо, під час міжнародного авіасалону Farnborough Airshow-2018 відбулось підписання угоди між ДП "Антонов" та Aviall Services, Inc., підрозділом компанії Boeing.

Ця угода дозволяє налагодити взаємодію у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua