У Києві зупинили тендер на будівництво метро на Виноградар

Середа, 29 серпня 2018, 10:50
 
Вечірній Київ

КП "Київський метрополітен", що виступає замовником в тендері на будівництво ділянки лінії метро на Виноградар, призупинив торги в системі ProZorro через скаргу компанії "Будівельна компанія "Адамант" в Антимонопольний комітет.

Про це в метрополітені повідомили агентству "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документацією в системі онлайн-аукціонів, КП "Київський метрополітен" відхилив пропозицію "Адамант", пославшись на ненадання та невідповідність деяких тендерних документів.

На думку "БК "Адамант", КП даним рішенням незаконно позбавило компанію права на участь у процедурі закупівлі.

У скарзі до АМКУ компанія стверджує, що надала всі необхідні документи, а помилки, на які вказує замовник, - несуттєві і не можуть бути підставою для виключення з конкурсу.

БК "Адамант" також вказує на порушення з боку інших учасників тендера, які допущені до конкурсу.

Компанія просить АМКУ скасувати її виключення з тендеру і зобов'язати столичний метрополітен визнати, що пропозиція БК "Адамант" відповідає кваліфікаційним критеріям тендерної пропозиції.

Крім того, компанія просить визнати, що інший учасник закупівель - ПАТ "Київметробуд" - був неправомірно допущений до аукціону, і зобов'язати "Київський метрополітен" відхилити його пропозицію.

Згідно з інформацією в системі ProZorro, пропозиції на торги подали три компанії, до участі в тендері були допущені ПАТ "Інтербудтоннель" і ПАТ "Київметробуд".

ПАТ "Київметробуд" пропонує побудувати ділянку метро за 26 місяців, "Інтербудтоннель" - за 18 місяців із залученням в якості субпідрядника ПАТ "Дніпрометробуд", яке збудувало першу чергу метрополітену в Дніпрі.

ТОВ "Будівельна Компанія" Адамант "(Мукачево) зареєстрована в 2010 році. За даними на сайті компанії, "Адамант" входить до складу корпорації "Укрбуд", близької до народного депутата Максима Микитася, якого пов'язують з нардепом Сергієм Березенко з БПП.

Траса ділянки буде проходити по території Шевченківського і Подільського районів Києва. Комплекс об'єктів на території електродепо планується розмістити в Подільському районі.

Передбачається будівництво двох станцій метро - "Мостицька" і "Проспект Правди", а також відгалуження в бік майбутньої станції "Виноградар".

Фінансування витрат на будівництво лінії метрополітену буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Києва.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!