Нафтогаз прописав "європейську формулу" ціни транзиту через Україну

Вівторок, 14 серпня 2018, 19:55

НАК "Нафтогаз України" оприлюднила проект методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання, що відповідає європейським правилам.

Про це повідомляє Укрінформ.

"НАК" Нафтогаз України "опублікувала проект методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання", - відзначили в "Нафтогазі".

Відзначається, що методика була розроблена АТ "Укртрансгаз" спільно з незалежною міжнародною компанією The Brattle Group, що спеціалізується на наданні консультаційних послуг національним регуляторам енергетичних ринків. Фахівці цієї компанії разом з експертами Укртрансгазу розробили пропозиції щодо внесення змін до чинної методику визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу.

Ці зміни, спрямовані на розгляд НКРЕКУ 13 липня, будуть обговорюватися в Американській торговельній палаті в четвер, 16 серпня, за участю представників компаній - членів палати, The Brattle Group, НКРЕКУ і експертів.

Економічна правда


powered by lun.ua