Виробництво автомобілів у липні скоротилося на 57% — Укравтопром

Вівторок, 14 серпня 2018, 19:00
 

Липневий результат роботи українського автопрому в порівнянні з минулим роком зменшився на 57%.

Про це повідомляє асоціація "Укравтопром".

Зазначається, що минулого місяця було випущено 221 одиниць автотранспорту. Негативна динаміка зафіксована також і по відношенню до червневого показника поточного року – мінус 67%.

Формування такого негативного тренду відбулося через різке зниження обсягів великовузлового складання на заводі "Єврокар" – єдиного працюючого в цьому році підприємства легкового сегменту вітчизняного автопрому.

За місяць там було зібрано всього 150 автомобілів, що вдвічі менше ніж роком раніше і майже в 4 рази менше червневого обсягу випуску.

Виробництво вантажних автомобілів минулого місяця становило всього 5 одиниць, що в 10 разів менше від результату річної давності.

Нагадаємо, що в статистиці відсутні дані по КрАЗу, який з незрозумілих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.

Виробники автобусів за місяць випустили 66 машин, що на 8 більше ніж в липні 2017 року і в той же час на 11 менше червневого звіту.

Всього з початку року в Україні було виготовлено 4074 одиниць автотранспортних засобів або на 1,4% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, всі легкові авто в першому півріччі 2018 року в Україні випускав тільки завод "Єврокар".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua