Екс-чиновник Міненерго хоче отримати ліцензію на видобуток газу

Вівторок, 14 серпня 2018, 17:40
 

ПП "Калан", що належить сім'ї екс-заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Прокопіва, подало заявку на участь у першому в поточному році аукціоні з продажу спецдозволів на користування надрами на нафтогазових площах.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Так, там (в складі засновників ПП "Калан" - ред) мій батько, члени моєї родини... Не бачу жодних перешкод для участі в аукціоні. По-перше, я займаюся газом останні 15-20 років. Як думаєте, я в цьому щось розумію? По-друге, наразі я безробітний, позаштатний радник віце-прем'єра (Степана Кубіва - ред) - чому не спробувати? Виграємо аукціон - будемо займатися, ні - значить, ні", - сказав Прокопів.

За інформацією Державної служби геології і надр, на кожну з двох виставлених на аукціон нафтогазових площ поки претендує по дві компанії.

"10 серпня були зареєстровані по дві заявки на Липовецьку і Черницьку площі. Намір взяти участь в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами на Липовецькій площі проявили ПП "Калан" і ТОВ "Надра Енерджі". Що стосується Черницької площі, виявили бажання взяти участь в аукціоні по даній ділянці ТОВ "Стрийнафтогаз" і ТОВ "Надра Енерджі", - повідомили в прес-службі Держгеонадр.

Бенефіціарами ПП "Калан" (Івано-Франківськ) є Мирослава Прокопів (дружина Прокопіва), Христина і Богдан Прокопіви.

Як повідомлялося, Держгеонадр виставила Липовецьку і Черницький газоконденсатні площі (обидві - Львівська обл.) на аукціон 25 жовтня. Заявки на участь в аукціоні приймаються до 27 серпня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua