Президент Roshen розповів про суд з "Київхлібом": Це шахрайство

Понеділок, 9 липня 2018, 15:06
 
В’ячеслав Москалевський
фото новое время

Початок виробництва "Київських тортів" з арахісом замість фундука стало причиною судових розглядів між "Рошен" і БКК.

Про це заявив глава кондитерської корпорації Roshen В’ячеслав Москалевський в інтерв'ю Економічній правді.

"Судимося з "Київхлібом" за торгову марку. При Союзі "Київський торт" спочатку випускала Київська фабрика Карла Маркса. Але вона, вибачте, випускала торти для "першого сорту" людей. Там був спеціальний закритий цех, який робив продукцію для Щербицького (Володимир Щербицький, перший секретар ЦК КПУ - ЕП), для ЦК КПУ, тому Київська фабрика не нарощувала випуск цих тортів", - сказав він.

"У той час я ніколи не міг купити "Київський торт" Київської фабрики, тому що не вийшов, так би мовити, обличчям. Для людей другого сорту пропонувалися київські торти "Київського хлібокомбінату". Але це було вже потім, після Київської фабрики Карла Маркса", - додав Москалевський.

"А коли "Київхліб" недавно винайшов "Київський торт" з арахісом, це стало останньою краплею. Ми пішли в суди. Це ж як "Шанель" з ароматом одеколону "Русский лес", - заявив Москалевський.

За його словами, спірні питання стосувалися тортів "Золотий ключик" і "Київський торт", а також червоної стрічки на тортах.

"Спочатку вона була у нас, потім з'явилася у "БКК". Це шахрайство", - заявив глава Roshen.

На уточнююче питання про правомірність використання червоної стрічки, Москалевський відповів: "Ви знаєте, що Kraft всюди запатентувала фіолетовий колір, і якщо у вас буде фіолетовий колір, вам пред'являть претензії, що ви копіюєте "Мілку".

Детальніше читайте в інтерв'ю на Економічній правді: Президент Roshen: Я звітую перед Ротшильдами, а не перед Порошенком

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua