Смартфони можуть "підглядати" за користувачами - дослідження

Субота, 7 липня 2018, 18:38

В результаті тестування 17 тис. популярних Android-додатків з метою з'ясувати, чи записують вони звук з мікрофонів мобільних пристроїв, будь-яких свідчень передачі аудіофайлів на сторонні домени виявлено не було.

Про це повідомляє група вчених Північно-Східного університету США, передає Liga.net.

Проте, це зовсім не означає, що додатки ніколи не підслуховують, відзначають дослідники. Результати тестування за допомогою автоматизованих інструментів можуть відрізнятися від реального досвіду живих користувачів.

В ході дослідження вчені виявили одну цікаву річ. Як виявилося, кілька тестованих додатків робили знімки екрану і записували всі дії користувачів на відео. Зроблені скріншоти потім відправлялися на сторонні домени.

Одним з таких додатків виявився сервіс доставки продуктів GoPuff, що записував відео екрану і відправляв його аналітичній компанії Appsee.

Спочатку про запис відео з екрану і відправку його третім сторонам в політиці конфіденційності GoPuff нічого не говорилося.

Однак після того, як дослідники зв'язалися з розробниками програми, в політиці конфіденційності з'явився пункт про можливий збір "персонально ідентифікованої інформації".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!