Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшується

Середа, 4 липня 2018, 19:50
 

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 536 мільйонів гривень і становить близько 30,1 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

"Станом на 3 липня 2018 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК "Нафтогаз України" становить близько 30,1 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 536 млн грн (1,7%)", - йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить 21,7 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 1,428 млрд грн (6,2%).

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась і становить 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 47 млн грн (1,1%). Сумарна заборгованість Київенерго становить 4,1 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 25,7 млрд грн, з них за 2018 рік - 9,5 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 188 млн грн (0,7%).

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилась на 348 млн грн (7,2%) і становить близько 4,487 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем не змінилась і становить 2,803 млрд грн, інформує Нафтогаз.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua