В авіакомпанії МАУ розповіли, коли з’явиться інтернет на борту літаків

Понеділок, 30 липня 2018, 13:10
 

Розгляд постанови Кабінету міністрів, яка дозволить запустити супутниковий інтернет на борту літаків Boeing 777-200ER, відбудеться не раніше вересня 2018 року.

Про це повідомили Економічній правді в авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

"Після поповнення флоту новим для України типом повітряного судна – Boeing 777-200ER – авіакомпанія МАУ планувала запровадити для пасажирів нову послугу – супутниковий інтернет на борту", - розповіли в МАУ.

Для легальної роботи обладнання, яке встановлене на літаку, авіакомпанії потрібно було отримати дозвіл на використання частот у діапазоні 14-14,5 ГГц.

"Це виявилося досить складною та довготривалою процедурою, оскільки раніше жоден з українських перевізників не надавав клієнтам такої послуги, а тому вітчизняне законодавство не передбачало надання подібних дозволів та потребує адаптації до сучасних європейських стандартів", - заявили в компанії.

Компанія ініціювала зміни до "Плану використання радіочастотного ресурсу України" та подала відповідні звернення до профільних державних установ.

"Ініціатива МАУ була підтримана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Українським державним центром радіочастот, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації та іншими державними користувачами радіочастотного ресурсу", - повідомили в МАУ.

"З метою адаптації галузевого законодавства та забезпечення можливості надавати пасажирам послугу супутникового інтернету на борту наразі готується проект постанови Кабінету міністрів. Подання документу на розгляд уряду планується у вересні поточного року", - повідомили в "Міжнародних авіалініях України".

Як повідомлялося раніше, МАУ запропонує три пакети доступу до інтернету: перший обсягом 20 Мб за 7 доларів, другий обсягом 50 Мб за 15 доларів, третій обсягом 100 Мб за 23 долари.

МАУ виконує понад 1,1 тис. регулярних рейсів на тиждень.

Базовим є Міжнародний аеропорт "Бориспіль". Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є бізнесмен Ігор Коломойський.

Олександр Колесніченко, ЕП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!