АМКУ виграв у "Київстару" справу про посекундну тарифікацію

Середа, 25 липня 2018, 19:19

Господарський суд Києва відмовив мобільному оператору Київстар у позові до Антимонопольного комітету, який оштрафував його на 21 млн гривень за порушення принципів тарифікації дзвінків.

Про це в коментарі LIGA.net розповіла державний уповноважений АМКУ Марія Процішен.

"Київстар хотів щоб суд визнав недійсним рішення АМКУ в повному обсязі. Але в позові було відмовлено", - зазначила вона.

АМКУ ще 14 грудня 2017 року прийняв рішення накласти штраф на оператора мобільного зв'язку.

"Оператор у своїй комунікації про умови тарифікації використовував три типи тверджень, в двох з яких зазначалося, що тарифікація "посекундна". По факту це твердження помилкове - вартість повної хвилини розмови списувалася в першу секунду розмови", - заявляли тоді в АМКУ.

Київстар звернувся в суд і на початку березня було відкрито справу. Невиконання виплати штрафу призводить до нарахування пені в розмірі 1,5% за кожен день прострочення від суми штрафу. (або 319,6 тис грн. в день) суд розпорядився заморозити санкцію до рішення суду по суті спору.

У прес-службі Київстар відзначили, що врахували рекомендації АМКУ і своєчасно вжили заходів, щоб зробити комунікацію більш зрозумілою для клієнтів.

"У той же час з метою підтвердження правомірності рішення АМКУ Київстар звернувся до суду з відповідним позовом. Рішення про подальше оскарження буде прийнято компанією після отримання повного тексту рішення суду", - відзначили в компанії.

Аналогічний судовий розгляд відбувається зараз і між АМКУ та lifecell. У вересні 2017 року Комітет оштрафував оператора на 19 млн грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua