В Магістральних газопроводах спростували інформацію про звільнення менеджменту

П'ятниця, 20 липня 2018, 18:25

З усього менеджменту ПАТ "Магістральні газопроводи України" (МГУ) звільнився тільки директор з технічних питань Ігор Бурак, однак це відбулося через зміну роботи. Решта керівників залишаються на своїх посадах і не планують йти.

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ "Магістральні газопроводи України" Валерій Ноздрін, передає Укрінформ.

"Спростовуємо. Менеджмент не звільняється. Я, як виконуючий обов'язки голови, працюю, нікуди не збираюся йти", - сказав Ноздрін.

За його словами, заяву про звільнення було отримано тільки від Бурака, однак це відбулося через зміну місця роботи. Директор з юридичних і корпоративних питань Олексій Лань продовжує працювати.

"Я не знаю, звідки з'явилася інформація про звільнення менеджменту. Однак протягом останнього тижня колеги, що працюють в інших компаніях, дзвонять і питають: "А ти що, звільнився?". Мені здається, що це - підступи наших опонентів, які не зовсім чесними методами намагаються внести розкол в процес анбандлінга", - зазначив Ноздрін.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що весь керівний склад ПАТ "Магістральні газопроводи України" (МГУ) звільняється.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua