В Україні запрацювала нова єдина база даних оцінки нерухомості

П'ятниця, 20 липня 2018, 18:05

В Україні почала працювати нова єдина база звітів про оцінку та модуль електронного визначення оціночної вартості.

Про це на йдеться на сторінці Фонду держмайна в Facebook.

"Все це робиться для того, аби покласти край "чорним" угодам з оподатковуваним рухомим чи нерухомим майном, через що держава втрачала щороку до 2 млрд. гривень податків", - йдеться у повідомленні.

В Фонді зазначили, що система поки що має певні труднощі та недосконалості.

Реклама:

"Ми чекаємо від оцінювачів та нотаріусів конструктивних пропозицій щодо її удосконалення, і проаналізуємо всі ці пропозиції", - зазначили у Фонді.

Також зазначається, що протягом максимум двох тижнів запрацюють ще три електронних майданчики, які ще проходять тестування, що дозволить значно покращити якість надання послуг.

"Зі свого боку закликаємо громадські організації оцінювачів, фізичні та юридичні особи, усіх зацікавлених у співпраці з Фондом державного майна України брати участь у створенні нових електронних авторизованих майданчиків з метою покращення якості та доступності зазначених послуг", - підкреслили у Фонді.

"Чинити спротив уведенню чесних правил на ринку нерухомості можуть тільки ті, хто зацікавлений і в подальшому працювати нечесно: порушувати норми діяльності оцінювачів, занижуючи вартість нерухомості, задля власної неправомірної вигоди, та приховувати податки", - йдеться у повідомленні.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!