Ціна біткоїна може досягти 15 тисяч доларів до кінця року - прогноз

Неділя, 15 липня 2018, 17:00
 

Інвестори вірять, що ціна біткоїна все ще може досягти 15 тисяч доларів до кінця року і рекомендують вкладатися в криптовалюту.

Про це повідомляє forklog.com.

Колишній віце-президент підрозділу з управління інвестиціями Goldman Sachs Крістофер Матта підтвердив, що зберігає впевненість у висхідному тренді першої криптовалюти і не вважає позначку в 15 тисяч доларів до кінця 2018 року недосяжною.

Співзасновник Crescent Crypto Asset Management заявив, що інвестував би в біткоїни навіть заощадження своєї матері, оскільки співвідношення ризиків і потенційної прибутковості в порівнянні з іншими активами є вкрай привабливим.

Матта переконаний, що навіть найконсервативніший інвестор обов'язково побачить в біткоїні хорошу можливість.

"Бичачі (висхідні - ЕП) настрої не вщухають протягом останніх шести місяців. Так, прийшли контролюючі органи, але я впевнений, що розумне регулювання тільки піде нам на користь. Якщо ви довгостроковий інвестор, то відмітка в 6 тисяч доларів є раціональною точкою входу", - підкреслив він.

Він упевнений, що кількість нових покупців як і раніше велика.

В свою чергу професор Гарварду і колишній головний економіст Міжнародного валютного фонду Кеннет Рогофф заявив, що ціна біткоїна швидше за все впаде до 100 доларів протягом найближчого десятиліття.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua