"Укрзалізниця" оновить 22 електрички у 2018 році

Субота, 30 червня 2018, 18:15

ПАТ "Укрзалізниця" планує протягом 2018 року оновити 22 електрички. Робота з модернізації частини з них вже проведена.

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

"Приміське сполучення залишається проблемним питанням. Маємо сьогодні більше 90% зносу парку і збитків тільки за минулий рік від цих перевезень на 4,5 млрд грн. Однак власними силами, крок за кроком, ... оновлюємо приміський рухомий склад. У 2018 року плануємо оновити 22 електрички", - цитують в УЗ слова керівника компанії Євгена Кравцова.

Також повідомляється, що в червні була проведена модернізація трьох електричок, які будуть експлуатуватися на Південній, Південно-Західній та Львівській залізницях.

Базова вартість капітально-відновлювального ремонту одного поїзда становить від 35 до 38 млн грн. Ремонтувалися електропоїзди на Київському електровагоноремонтому заводі.

Крім капітального ремонту, на зазначених поїздах виконаний комплекс робіт, спрямований на поліпшення умов перевезень пасажирів і підвищення надійності електропоїздів в експлуатації.

Для забезпечення безпеки руху електропоїздів підвищена надійність ходової частини, замінено застаріле електрообладнання на сучасне, встановлено нове світлосигнальне обладнання.

Електричка, яка буде експлуатуватися Південно-західною залізницею в Київській області, додатково обладнана новою системою оповіщення з інформаційним табло, електронними покажчиками маршруту і нумерації вагонів.

Нагадаємо, в 2017 році "Укрзалізниця" відремонтувала 13 приміських поїздів. У грудні Кравцов говорив, що оновлення одного приміського електропоїзда обходиться УЗ приблизно в 46 млн грн.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!