В "Укрзалізниці" зупинили тендер через "треті руки"

Понеділок, 25 червня 2018, 20:10
 

Керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов розпорядився зупинити тендер із закупівлі стрілочних переводів та запчастин, розкритикований міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Відходимо від практики закупівель через "три руки". Доручив філії "Центр забезпечення виробництва" зупинити процедуру закупівлі стрілочних переводів та запасних частин, яка набула суспільного резонансу", - написав Кравцов.

За його словами, Дніпропетровський стрілочний завод, який є виробником даної продукції, особисто не вийшов на цей тендер, зате в ньому беруть участь дилери заводу.

"Маємо припинити негативну практику оплати мільйонних сум компаніям-посередникам. Всі товари повинні закуповувати виключно у виробників. Тому доручив профільним керівникам департаментів вивчити питання застосування в окремих тендерах ПАТ УЗ саме переговорної процедури. Тому, виходимо на прямий контакт з виробником. Остаточне рішення буде прийнято в найближчі дні", - заявив Кравцов.

ЦЗВ УЗ в квітні оголосив тендер на закупівлю стрілочних переводів на очікувану суму 216,85 млн гривень (8 лотів), а також різних запчастин на 422,24 млн гривень (70 лотів).

У конкурсах брали участь і перемогли ТОВ "Крендлз" і "Дніпрозалізничпостачання".

Ці ж компанії в 2017 році за підсумками проведеного тендеру (90 лотів) отримали замовлення більш ніж на 1 млрд гривень на поставку аналогічних запчастин.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua