Гройсман проситиме Раду жорсткіше "карати" порушників закону "Маски-шоу стоп"

Середа, 13 червня 2018, 12:00
 

В деяких регіонах закон про захист бізнесу під час перевірок, який також називають "маски-шоу стоп", діє лише в межах 20-30% судових рішень.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

"Виявляється, що в нас є регіони, в яких усі рішення суду по обшукам бізнесу, по вилученню документів відбуваються відповідно до закону про "маски-шоу стоп", – сказав Гройсман.

Водночас він відзначив, що "в деяких регіонах лише 20-30% рішень схвалюються з дотриманням процедури".

"А все інше – як "приймали" під килимом пачками, так і "приймають". І я вважаю, що це є неприпустимим абсолютно. Це дискредитує судову систему", – наголосив прем'єр-міністр.

"Тому сьогодні ми внесемо зміни та будемо пропонувати парламенту підтримати урядовий закон про зміни до закону "маски-шоу стоп". Вони будуть посилювати відповідальність правоохоронців за порушення цих норм", – підсумував Гройсман.

Як повідомлялося, законопроект 7275 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування" 16 листопада підтримала Верховна Рада.

Уряд, який готував цю законодавчу норму, називав її засобом захисту бізнесу від "маски-шоу".

За словами голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем'якіна, цей закон дозволить більш ефективно захистити права підприємців від тиску силовиків.

1 грудня 2017 року президент Петро Порошенко підписав законопроект №7275 про захист бізнесу від зловживань влади.

Читайте також: "Новий закон №7275: чи захистить він бізнес від свавілля правоохоронців"

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!