Виробництво електрокару Tesla "врятують" шість роботів з Німеччини

Середа, 30 травня 2018, 19:50
 

Ілон Маск наростить випуск електрокара Model 3 за допомогою шести роботів виробництва німецької компанії Grohmann.

Про це повідомляє Cleantechnica.

Це автоматизовані складальні системи, які будуть встановлені на Gigafactory для збірки батарейних модулів. Уже понад півроку випуск недостатньої кількості акумуляторів є головною перешкодою для розширення виробництва Model 3.

Нагадаємо, концерн Tesla за підсумками першого кварталу 2018 року одержав рекордний збиток в своїй історії - 710 млн доларів. І це при тому, що в той же період 2017 року збитки становили 330 млн доларів, а за весь минулий рік - 1,4 млрд доларів.

Глава Tesla Ілон Маск впевнений, що вже в 3-4 кварталах концерн вийде на прибутковість і завершить з прибутком весь 2018 рік.

Наразі з конвеєра сходить 2270 авто Model 3 на тиждень, а для виходу на прибутковість Tesla необхідно щотижня виробляти 5 тис Model 3.

Пару тижнів тому Маск повідомив, що виробництво цих машин було призупинено на двох заводах на п'ять днів для оновлення обладнання.

"Це призведе до збільшення виробництва до 3-4 тис. автомобілів Tesla Model 3 на тиждень в наступному місяці. Інша серія оновлень в кінці травня повинна дозволити наростити виробничу потужність в 6 тис. автомобілів Model 3 на тиждень до кінця червня", - заявив Маск.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"