На місці київського Леніна з'явиться творець біткоїна

Четвер, 24 травня 2018, 18:35
 

У Києві на місці пам'ятника Леніну на бульварі Тараса Шевченка мають намір поставити пам'ятник Сатоши Накамото - автору першої криптовалюти і технології блокчейн.

Про це повідомляє Delo.ua.

Реалізацією проекту займається українська компанія в області VR/AR і робототехніки Raccoon.World.

Спочатку пам'ятник буде реалізований в віртуальному вигляді і його можна буде побачити за допомогою мобільного додатку. Кошти в розмірі 1 біткоїна на створення віртуального пам'ятника вклав засновник інвестиційної платформи Startup Network Олександр Сорока.

Реклама:

В майбутньому творці планують подати громадську петицію в КМДА про встановлення реального пам'ятника і запустити краудфандингову кампанію для збору коштів на будівництво.

Якщо петиція буде відхилена міською владою, автори проекту розраховують реалізувати проект на інших локаціях.

Установка пам'ятника в Києві - перший етап глобального проекту по створенню Віртуальної блокчейн-республіки та відкриття пам'ятників творцеві біткоїна по всьому світу.

Досі достеменно невідомо, хто ховається під ім'ям Сатоши Накамото. Розробника біткоїна ніхто не бачив, і існують гіпотези про те, що це група людей або штучний інтелект.

Пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка знесли в грудні 2013 року. Після цього постамент пам'ятника не раз ставав частиною арт-інсталяцій. У різний час його озеленювали живими рослинами і використовували як основу для неонових арт-об'єктів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: