Фонд U.Ventures інвестував 1,15 мільйона доларів в 3 українські стартапи

Понеділок, 14 травня 2018, 15:15
 

Фонд U.Ventures, заснований Western NIS Enterprise Fund, інвестував 1,15 мільйона доларів в 3 українські стартапи: YouTeam, 3DLook та Pufetto.

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

"YouTeam, 3DLook та Pufetto є чудовими прикладами українських компаній та стартапів, котрі створюють революційні продукти та є конкурентоспроможними на міжнародному ринку. Ми з задоволенням інвестуємо в ці стартапи, та переконані, що вони мають величезний потенціал до лідерства у своїх сегментах не лише в Україні, але й у всьому світі", - зазначила президент та головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава З. Джонсон.

Стартап 3DLook, створений в 2016 році підприємцем з Одеси Вадимом Роговським (співзасновником Clickky), займається розробкою технології сканування і вимірювання людського тіла за допомогою двох фотографій зі смартфонів, використовуючи штучний інтелект, нейронні мережі і новітні технології 3D.

Відкритий у Львові в 2014 році проект YouTeam задуманий як платформа для аутстафінгу - найму технічного персоналу у компанії, що займаються розробкою програмного забезпечення. YouTeam створювався з амбітною метою – стати "Booking.com для аутсорс індустрії" - єдиним ресурсом, де компанії можуть як отримати доступ до перевірених міжнародних спеціалістів і підрядників, так і керувати віддаленими командами розробки і співпрацювати з ними в захищеному середовищі.

Pufetto – один з лідерів на ринку електронної комерції в сегменті продажу меблів, котрий дозволяє клієнтам власноруч створювати дизайн своїх меблів (диванів, крісел, ліжок) на базі своєї онлайн-платформи з подальшою доставкою їх "до дверей" протягом 3-4 тижнів. Pufetto реалізує меблі не лише через онлайн-платформу, а й через шоу-руми в Україні та Німеччині.

Залучені інвестиції допоможуть стартапам розвивати свою продукцію, створювати нові робочі місця та завойовувати нові ринки. Попередньо фонд U.Ventures інвестував понад 2,3 мільйони доларів у 6 компаній, які займають передові позиції у своїх сегментах не тільки в Україні але й в світі.

За 23 роки успішної роботи в Україні та Молдові фонд Western NIS Enterprise Fund інвестував 172 млн доларів у 127 компаній із приблизно 25 тисяч працівників та зробив можливим залучення більше 1,5 млрд доларів в компанії України та Молдови.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"