Нацбанк прокоментував конференцію за 1,7 мільйона

П'ятниця, 20 квітня 2018, 14:05
 

Національний банк України зазначає, що всі закупівлі були проведені чесно та прозоро.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"НБУ проводить щорічну міжнародну науково-практичну конференцію спільно з Народовим банком Польським: усі витрати розподіляються порівну між двома центральними банками", - зазначають в Нацбанку.

В НБУ також додають, що конференція присвячена взаємодії фіскальної та монетарної політики. Це – міжнародний захід високого рівня, який збирає центробанкірів, найкращих фінансистів та економістів та найбільш знаних науковців світу.

"Проведення подібних заходів відповідає кращим практикам і досвіду роботи центральних банків інших країн. Крім того, міжнародні конференції потребують певного рівня відповідності локації загально прийнятим міжнародним стандартам проведення конференцій", - підкреслили в прес-службі.

Також в НБУ зазначили, що завжди дотримуються норм українського законодавства та принципів прозорості, особливо у частині проведення закупівель.

Нагадаємо, Національний Банк України 2 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ "Міжнародно-діловий центр" послуги з організації конференції за 1,67 мільйона гривень.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!