На київському вокзалі замінять "скандальні" ескалатори

Четвер, 12 квітня 2018, 18:18
 

ПАТ "Укрзалізниця" оголосило тендер на закупівлю двох нових ескалаторів, які мають намір встановити на Центральному залізничному вокзалі столиці.

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ УЗ Євген Кравцов на своїй сторінці в Twitter, передає ЦТС.

"Оголосили тендер на закупівлю головного ескалатора країни. До 8 травня приймаються пропозиції на участь в тендері з придбання двох ескалаторів, які будуть встановлені у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу в Києві. Наявні майже вичерпали свій термін експлуатації", - поінформував керівник залізничної компанії.

Нові ескалатори планують встановити вже до кінця поточного року.

Нинішні ескалатори були встановлені в 2001 році під час реконструкції вокзалу станції Київ-Пасажирський.

Під час технічного огляду в лютому був виявлений граничний знос поручнів ланцюга і приводу одного з ескалаторів. У зв'язку з цим 28 лютого 2018 року була тимчасово призупинена його робота.

На початку квітня його знову запустили в роботу.

Але ще з осені 2016 року його запуском перейнялися міністр інфраструктури і тодішній глава УЗ Войцех Балчун (ескалатор на той момент не працював з червня 2016 року).

У листопаді Балчун пообіцяв відремонтувати непрацюючий ескалатор. В кінці того ж місяця він тимчасово відновлював роботу в пікові години.

Володимир Омелян навіть порівняв тоді неподатливий механізм з Карфагеном.

"Поки працює в пікові години. Доремонтують повністю і буде 24/7. Карфаген повинен бути зруйнований", - заявляв міністр.

Пізніше ескалатор ремонтували в лютому 2017 року, і запускали в роботу в березні. Але і після цього він працював з перервами, а на підйом і спуск функціонував за графіком, якщо не був зламаний.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"