Forbes вперше склав рейтинг криптомільярдерів

Середа, 7 лютого 2018, 15:20
 

Forbes склав рейтинг з 19 осіб, які розбагатіли на криптовалюті.

Видання опублікувало цей рейтинг на сайті.

На чолі списку - Кріс Ларсен, один з творців криптовалюти Ripple. Його статки оцінюються у 7,5-8 млрд доларів.

На другому місці колишній топ-менеджер Goldman Sachs і один із засновників блокчейн-платформи Ethereum Джозеф Любін. Його статки оцінюються в 1-5 млрд доларів.

Реклама:

На третьому місці Чанпенг Зао, засновник найбільшого криптообмінника Binance. Його статки оцінюються від 1,1 млрд до 2 млрд доларів.

На четвертому місці рейтингу - перші біткоїнові мільярдери брати Тайлер і Кемерон Уінклвосс. За оцінкою видання, їх капітал становить від 0,9 -1,1 млрд доларів.

На шостому місці Брайан Армстронг, засновник кріптовалютної біржі CoinBase, найпопулярнішої трейндинг-платформи США. Його статки оцінюються в 0,9-1 млрд доларів.

У список також потрапив Валерій Вавілов, який заснував компанію Bitfury, яка займається майнінгом біткоїнів. Його статки оцінюють у 500-700 мільйонів доларів.

На 17 місці влаштувався 24-річний Віталік Бутерін, який є творцем блокчейн-платформи Ethereum. Його статки зараз становлять 400-500 мільйонів.

Відзначається, що оцінка стану проводилася на основі обсягу криптовалюти в наявності, податкових виписок про торгівлю криптоактивами, продажу або володіння часткою в криптобізнесах.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: