Данилюк отримав рішення податкової і буде подавати в суд

Неділя, 4 лютого 2018, 17:55
 

ДФС прийняла рішення щодо оскарження міністром фінансів Олександром Данилюком результатів податкової перевірки і зменшила йому суму донарахувань з податку на доходи фізосіб.

Про це повідомив адвокат міністра Віталій Наум на своїй сторінці в Facebook.

"Рішенням Державної фіскальної служби від 02.02.2018 року скаргу пана Данилюка задоволено лише частково", - написав він.

"Скасовані нарахування податку на доходи фізичних осіб в розмірі близько 95 тисяч грн, тоді як нарахування основної суми ПДФО в розмірі близько 517 тисяч грн, ДФСУ залишила без змін", - додав Наум.

Адвокат робить висновок, що скарга Данилюка по суті не розглядалась.

"ДФС жодним чином не надані такі коментарі на аргументи пана Данилюка, які наведені ним у скарзі до ДФС", - зазначив він.

"Більше того, є навіть підстави вважати скаргу Данилюка задоволеною автоматично, оскільки скаржник так і не отримав "вмотивованого" рішення ДФС у встановлені строки (як цього вимагає ст. 56 Податкового кодексу)", - додав Наум.

"Однак, ці та інші аргументи ми надаватимемо вже в суді. Найближчим часом, ми подаватимемо відповідний адміністративний позов", - резюмував юрист.

Як повідомлялося, Генпрокуратура підозрювала міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків.

18 липня 2017 року Печерський райсуд Києва доручив Державній фіскальній службі перевірити міністра фінансів Олександра Данилюка.

31 липня міністр Данилюк заявив, що підозри ГПУ щодо несплати податків або інших офіційних документів не отримував.

Також міністр фінансів Олександр Данилюк збирався подати скаргу на суддю, який доручив Державній фіскальній службі перевірити його.

4 вересня Генпрокуратура закрила провадження про повноту сплати податків міністром фінансів Олександром Данилюком, ініційованим за запитом народного депутата з коаліційної фракції партії "Народний фронт" Тетяни Чорновіл. 

На початку листопада 2017 року Державна фіскальна служба відновила податкову перевірку стосовно міністра.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua