"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Аслунд: АП не зацікавлена в співробітництві з МВФ

П'ятниця, 2 лютого 2018, 11:24

Шведсько-американський економіст Андерс Аслунд вважає, що до виборів президента, які відбудуться в 2019 році, МВФ чи Європейський союз не дадуть Україні кредити.

Про це він сказав в інтерв’ю ЕП.

На питання про те, що в майбутньому відбуватиметься з курсом гривні, Аслунд відповів: "курс залежить від співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Очевидно, що Адміністрація президента не зацікавлена в подальшому співробітництві з МВФ".

"І я б не очікував, що до виборів президента, які відбудуться в 2019 році, МВФ чи Європейський союз дадуть Україні кредити. Через це гривня залишатиметься слабкою", - каже економіст.

Реклама:

"Зараз обсяг міжнародних резервів України становить 18 млрд доларів, але через малий обсяг імпорту цих резервів недостатньо", - вважає він.

"Українська влада дбає про власне збагачення, а не про добробут населення. Майбутнє гривні залежить від довіри до влади. Якщо до керівництва країни немає довіри, то скоріш за все, справи йтимуть не дуже добре. Важко сказати, наскільки погано, але катастрофи не буде", - підсумував він.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко після зустрічі з головою МВФ Крістін Лагард в Давосі повідомив, що Україна продовжуватиме співпрацю з Фондом.

Рекомендуємо почитати: Пардон, МВФ. Чи може фонд "пробачити" Україну

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: