У криптовалюту Telegram вкладуться ключові інвестори Кремнієвої долини

П'ятниця, 26 січня 2018, 15:25
 

Три ключових венчурні фонди Кремнієвої долини - Kleiner Perkins Caufield & Byers, Benchmark і Sequoia Capital - вклали по 20 мільйонів на попередньому етапі ICO Telegram.

Про це говорять джерела Financial Times.

20 мільйонів доларів - мінімальна сума інвестицій, заявлена ​​в ході попереднього продажу.

Ці фонди на ранній стадії інвестували у всіх сучасних техногігантів, включаючи Amazon, Google, Apple, Twitter, Instagram, Youtube і т.д.

Збір заявок на попередній продаж токенів завершено, при цьому перепідписка була гігантською - при обсязі пропозиції у 850 млн доларів, месенджер отримав заявки на 3,8 млрд доларів.

В результаті Telegram відмовляв багатьом інвесторам через величезний попит. Всі схвалені для попереднього ICO платежі повинні бути проведені до 1 лютого.

На тлі ажіотажу навколо ICO проекту Павла Дурова з'явився ринок перепродажу токенів: фонди, яким вдалося отримати доступ до розміщення, пропонували перекупити свої лоти на 30-40% дорожче.

Ранні інвестори купували Gram (так називають токени Telegram) за 0,3 долара. Надалі ціна буде рости від 1,45 долара до 3,5 долара.

Другий етап ICO пройде в березні, його обсяг оцінюється ще в 1,2 млрд доларів.

ICO Telegram стане найбільшим в історії. Його мета - залучити гроші для створення власної платіжної системи на блокчейні Telegram Open Network (TON), яка, за задумом компанії, складе конкуренцію Visa і MasterCard.

ICO (первинне розміщення токенів) - це випуск купонів, або токенів, призначених для оплати послуг майданчика в майбутньому - у вигляді криптовалюти.

В середині грудня 2017 року Дуров дав велике інтерв'ю Bloomberg, в якому розповів, що близько чотирьох років тому купив дві тисячі біткоїнів за ціною 750 доларів за штуку (весь пакет обійшовся йому в 1,5 млн доларів).

Саму криптовалюту Дуров назвав "цифровим золотом", зазначивши, що ставиться до неї оптимістично.

У серпні він відзначав, що з появою криптовалюти у світової фінансової системи вперше за 70 років "з'явився шанс вийти з-під гегемонії США, які свого часу нав'язали всьому світу свою національну валюту в якості резервної та з тих пір по суті збирають данину з усіх країн".


powered by lun.ua