"Київміськбуд" визнали найбільш надійним забудовником 2017 року

Четвер, 25 січня 2018, 12:00

"Київміськбуд" посів перше місце у рейтингу надійності українських будівельних компаній. Ранжування укладене порталом нерухомості Domik.ua за результатами голосування користувачів ресурсу.

За словами Голови правління-президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра, критерій надійності є для Холдингової компанії одним із найголовніших.

"Починати рік із таких новин – добрий знак. Зважаючи, що компанія має великі плани на 2018р., першість серед надійних забудовників є своєрідним знаком для інвестора. "Київміськбуд" і надалі виконуватиме свої зобов’язання на сто відсотків, тож переконаний, що подібні визнання стануть не рідкістю для компанії. Це хороший початок, а продовження буде ще кращим", - зазначив Ігор Кушнір.

Як зазначили організатори, з 2013 року редакція Domik.ua проводить рейтингове голосування за забудовників, яким можна довіряти. Будь-який перевірений користувач сайту може вибрати українську будівельну компанію, якій довіряє, в розділі форуму - "Забудовники, гідні довіри".

Нагадаємо, минулого року "Київміськбуду" було присвоєно звання "Лідера будівельної галузі", "Вибір України", "Лідер року". Окрім цього, президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір посідає перше місце серед керівників компаній-забудовників у рейтингу 30 кращих управлінців України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!