Солдатів ЗСУ годуватиме та сама особа, що й за часів Януковича - ЗМІ

Вівторок, 16 січня 2018, 12:10
 

Міністерство оборони укладе угоду про закупівлю продуктів харчування для ЗСУ на загальну суму 294,13 мільйона гривен з компанією, власники якої були найбільшими постачальниками харчів для армії ще за часів Януковича.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають "Наші гроші".

ТОВ "Військторг" годуватиме солдатів Кропивницького та Львівщини.

На виграних цією фірмою двох тендерах формальна економія відносно очікуваної вартості закупівлі становила 2% і 5%.

Як повідомляє видання, на кожному з них чотири-п’ять учасників пропонували на 2-18% нижчі ціни, але їх відхилили: через претензії до документів або взагалі без пояснення причин.

Київський "Військторг" зареєстровано в червні 2015 року на одеситку Ольгу Матковську. Зараз ним володіють Андрій Усенко і Валентин Повар, а директором є Олександр Савченко.

Усенко керував ТОВ "Провідна продовольча компанія ЗС", "Адмет Груп" та скандальними "паливними" тендерними прокладками "Інтертрейд Ойл" і "Фінанс Менеджмент" із "єнакієвської" групи фірм, які були найбільшими постачальниками харчів для армії ще за часів Януковича.

Із травня 2016 року "Військторг" отримав підрядів принаймні на 1,32 млрд грн, а також не раз виступав єдиним конкурентом ТОВ "Транс Логістик Центр" із цієї ж групи "єнакієвських" фірм.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!