Держгеонадр перевірить сплату ренти 1100 компаніями

Середа, 6 грудня 2017, 17:40

Державна служба геології та надр України планує в 2018 році здійснити 1100 перевірок суб’єктів господарювання, у тому числі "Укрнафту" та "Укргазвидобування".

Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

Як повідомляється, таку масову кількість заходів спричинило повідомлення Державної фіскальної служб, яке надійшло до Держгеонадр, у якому йшлося про те, що у 2015 - 2016 рр. та І півріччі 2017 року більше 70 надрокористувачів, яким належать 158 спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами, подавали нульові показники у податкові розрахунки з рентної плати за користування надрами.

"За даними ДФС, які були надіслані до Держгеонадр виявилось, що близько 20 державних підприємств та частина приватних компаній подавали нульові показники у податкові розрахунки. На жаль, серед них є компанії відомі всій країні, такі як, "Укргазвидобування" та "Укрнафта". За підтримки Уряду Держгеонадра вже в січні 2018 року вийде на перші перевірки для усунення можливих порушень" - повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

Також ще однією причиною таких масштабних перевірок є зняття мораторію на проведення планових заходів щодо здійснення контролю в 2018 році.

Нагадаємо, Держгеонадра планують перейти на ProZorro.Продажі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!