З Єдиного реєстру підприємств видаляють ОСББ

Понеділок, 4 грудня 2017, 16:05
 

З Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців було видалено 15 ОСББ.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Opendatabot.

В більшості випадків підставою для видалення з Єдиного реєстру є судове рішення, а основний аргументом позивачів, які вимагають видалення компанії, - порушення процедури установчих зборів.

Для прикладу, в червні 2017 року в суд звернувся кооператив "Мандриківська 127" з вимогою визнати недійсним рішення установчих зборів та скасувати державну реєстрацію ОСББ "Дніпровська зірка".

Основним аргументом позивача було те, що в установчих зборах не було дотримано правильної процедури, а саме - недостатня кількість мешканців взяла участь у голосуванні.

"Якщо будинок, як фінансовий потік цікавий забудовнику, обслуговуючій організації, іншим суб’єктам, або є певні приміщення, які б хотілося захопити - це може бути причиною для судових позовів про скасування державної реєстрації ОСББ", - коментує Наталія Гнатуш, адвокат, що займається юридичною підтримкою ОСББ.

"В основному в позовах апелюють до порушення процедури повідомлення співвласників – не повідомили під підпис, не направили поштове повідомлення.Обґрунтованість позовів – це інше питання", - додала вона.

Читайте також: Утеплити будинок на мільйон євро: як це зробити за рахунок держави

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!