В аеропорту "Бориспіль" можуть знести два термінали

П'ятниця, 29 грудня 2017, 17:44

Хабова модель розвитку аеропорту Бориспіль вимагає розширення діючого терміналу D в сторону терміналів B і F, які будуть знесені.

Таку думку висловив Георгій Зубко, комерційний директор аеропорту Бориспіль, у своєму блозі на сайті ЦТС.

"Якщо говорити про намічений шлях розвитку аеропорту Бориспіль в найближчі роки, то подібної масштабної перебудови інфраструктурного об'єкта в Україні поки що не було. Старі термінали B і F будуть знесені, так як застарілі конструкції і неправильне планування даних комплексів не можна модернізувати", - заявив комерційний директор.

"Замість них будуть побудовані п'ять нових терміналів, великий операційний центр, готель, паркінги, спеціальні галереї для проходу транзитних пасажирів", - зазначив Зубко.

За його словами, галерея терміналу D буде поступово розширюватися в бік терміналу В, що дозволить збільшити кількість гейтів.

"На найближчі п'ять років будівельний кошторис проекту становить не менше 10 млрд гривень. У першу чергу, від терміналу D в сторону терміналу B буде добудована галерея, яка дозволить збільшити кількість гейтів на 6 одиниць, розширена зона обробки і сортування багажу, розширено перон перед терміналом D, а максимальний пасажиропотік зросте до 15 млн пасажирів на рік", - написав Зубко.

Раніше повідомлялося, що термінал В буде реконструйований в процесі розширення терміналу D.

Детальніше читайте в матеріалі: П'ять років та 10 мільярдів: яким буде "Бориспіль" у майбутньому

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua