У Білорусі легалізували майнінг та операції з криптовалютами

П'ятниця, 22 грудня 2017, 15:15

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет "Про розвиток цифрової економіки", яким легалізував майнінг та операції з криптовалютами.

Про це повідомляє російський "Интерфакс" з посиланням на прес-службу президента Білорусі.

"Головна мета документа - створити такі умови, щоб світові IT-компанії приходили в Білорусь, відкривали тут свої представництва, центри розробок і створювали затребуваний в світі продукт", - цитує президента його прес-служба.

"Друга мета декрету - інвестиції в майбутнє. Це IT-кадри і освіта. Третя - впровадження новітніх фінансових інструментів і технологій. Провідні економіки світу ще тільки придивляються до цього нового явища. Білорусь стає фактично першою в світі державою, яка відкриває широкі можливості для використання технології блокчейн", - заявив він.

Глава держави зазначив, що він підтримав всі пропозиції підприємців, які б складні теми вони ні зачіпали.

"Є у нас просунуті люди, які вже подумали, як цим займатися. Я подумав так: у нас сьогодні цього немає, якщо щось буде хороше - в плюс, якщо буде в мінус - я знаю, з кого спитати", - сказав Лукашенко.

У Білорусі з підписанням президентом декрету "Про розвиток цифрової економіки" створюються безпрецедентні для регіону умови для IT-компаній, вводяться в оборот цифрові валюти і маркери.

Нагадаємо, у РФ за майнінг зможуть саджати до в'язниці.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua