Один з членів правління пішов з "Укрнафти"

Вівторок, 19 грудня 2017, 14:44
 

Член правління ПАТ "Укрнафта" Роберт Уоллі покинув свою посаду.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Укрнафти".

"15.12.2017 року достроково, за згодою сторiн, припинено повноваження Роберта Уоллi як члена правлiння ПАТ "Укрнафта", виконавчого вiце-президента з питань технологiй та послуг (рiшення Наглядової ради вiд 15.12.2017 року, протокол 5/17)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Уоллі перебував на посадi члена правлiння - заступника голови правлiння, виконавчого вiце-врезидента з питань технологiй та послуг з 4 лютого 2016 року.  

Зазначимо, наразі до складу правління "Укрнафти" входять: Марк Роллінс (голова правління), Ірина Євець (заступник голови правління, головний фінансовий директор), Джонатан Поппер (заступник голови правління, виконавчий віце-президент з питань корпоративної стратегії та розвитку), Маврикій Калугін (заступник голови правління, виконавчий віце-президент з видобутку і переробки).

НАК "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти". Компанії, що входять в сферу впливу групи "Приват" Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам).

З 2003 року операційне управління "Укрнафтою" здійснює група "Приват".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!