У Німеччині виставлять на аукціон конфісковані у наркоторговців біткоїни

Неділя, 17 грудня 2017, 12:05

Влада землі Гессен проведе найближчим часом аукціон з продажу біткоїнів, вилучених у свій час у наркоторговців, і сподівається виручити за них 2 мільйони євро.

Про це пише Der Tagesspiegel, передає ForkLog.

За інформацією видання, на продаж будуть виставлені 126 біткоїнів, які були вилучені в 2014 році в результаті спільної операції поліції Гессена, Європолу та ФБР щодо маркеплейсів Hydra і Silk Road 2.0, які працювали в даркнеті.

На даний момент криптовалюта знаходиться в розпорядженні силових структур міста Гісен. При цьому якби влада виставила її на аукціон відразу після вилучення, то отримала б всього лише 50 тис. євро. Завдяки ціні біткоїну, яка стрімко виросла, сьогодні ця сума може становити майже 2 млн євро.

"Ми ставимося до біткоїнів як до товару, який швидко псується, тому влаштовуємо торги", - сказав прокурор Центрального відомства по боротьбі з кіберзлочинністю Беньямін Краузе.

Офіційної інформації про те, яка кількість конфіскованих біткоїнів на сьогоднішній день знаходиться в руках влади Німеччини в цілому, поки немає. Однак у Федеральному відомстві по кримінальних справах заявили, що збираються вести відповідну статистику вже з наступного року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!