Facebook платитиме податки у 25-ти країнах замість однієї

Середа, 13 грудня 2017, 18:52
 

Компанія Facebook змінить структуру оподаткування таким чином, щоб платити більше податків у тій країні, де вона отримує доходи.

Про це пише The Guardian.

Компанія, якій належить найбільша у світі соціальна мережа, оголосила, що з наступного року перейде до структури, при якій рекламні доходи, які вона отримує в певній країні, будуть відображатися на балансі локальних підрозділів, а не в Ірландії, де розташована міжнародна штаб-квартира Facebook.

У зв’язку з цим, компанія платитиме більше податків в 25 країнах, де плануються зміни, включаючи Францію, Німеччину та Італію.

Однак в цілому збільшення податкових виплат може виявитися неістотним і залежатиме від того, яким чином Facebook буде відображати витрати в різних юрисдикціях.

За словами головного фінансового директора Facebook Девіда Уенера, зміна податкової структури потребуватиме "істотних ресурсів" і буде завершена лише до кінця першої половини 2019 року.

"Ми впевнені, що перехід до структури локального відображення продажів збільшить прозорість операцій компанії для держав і регуляторів по всьому світу, які закликали нас до більшої відкритості даних про виручку на локальних ринках", – заявив Уенер.

Facebook і кілька інших міжнародних технологічних компаній зіткнулися зі звинуваченнями в тому, що вони недоплачують податки, зокрема, в Європі, використовуючи лазівки в законодавстві, що дозволяють переводити доходи в Ірландію, де податок на прибуток корпорацій істотно нижчий, ніж у багатьох інших країнах.

Раніше Facebook вже перейшла до структури локального оподаткування в Великобританії і Австралії.

У третьому кварталі 2017 року виручка Facebook від зарубіжних операцій становила 5,85 млрд доларів, що становило близько 57% загальної виручки компанії.

Нагадаємо, чистий прибуток Facebook за підсумками дев'яти місяців 2017 року збільшився в 1,7 рази в річному вираженні, до 11,665 мільярда доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!